Transport do Londynu

transport do londynuTrzynaście lat doświadczenia w branży transportowej pozwoliło nam wypracować ofertę, która jak najlepiej trafia w potrzeby naszych klientów. Jednocześnie w tym czasie miał miejsce stały wzrost migracji Polaków do angielskich miast, głównie do Londynu i okolic. Ten natężony transfer ludności również wymagał od nas ulepszenia oferty, by odpowiadała ona na bardzo duże i wciąż rosnące zainteresowanie usługami transportowymi z Polski do Anglii. By nie zostać w cieniu konkurencji, sami musieliśmy wypracować sobie pozycję poważnego konkurenta, i chyba nam się to udało. W chwili obecnej organizujemy regularny transport do Londynu - każdego tygodnia odbywa się on w piątki i soboty (doręczenia), a do tego czasu dokonujemy załadunku.

Nasza oferta transportowa obejmuje zwykłe przesyłki i paczki, ale również całościowe przeprowadzki. Cennik naszej firmy jest konkurencyjny w stosunku do innych firm o tym samym profilu działalności, a oprócz tego wyróżnia nas to, że realizujemy przesyłki na zasadzie "od drzwi do drzwi", działamy na terenie całej Polski, natomiast w Anglii na terenie całego Londynu i jego okolic. Jednocześnie istnieje możliwość poszerzenia terenu naszej działalności w Anglii, tzn. możemy dostarczyć przesyłkę w miejsce inne, niż te, które normalnie obsługujemy. Kontaktować z nami można się za pośrednictwem telefonu albo e-maila - w ten sposób można zamówić kuriera, ale także dowiedzieć się więcej na temat naszych usług przewozowych bądź zasad wyceniania przewozu przesyłek.

Transport do Anglii

transport do angliiNajwiększym atutem naszej firmy jest wyjątkowa dbałość o powierzane nam przez klientów przedmioty i towary. Uważamy, że przesyłki są bardziej bezpieczne i mniej narażone na uszkodzenia mogące wyniknąć z transportu, w momencie, gdy po drodze nie są organizowane przeładunki. W trakcie przeładunków najłatwiej jest o uszkodzenie paczki, dlatego też w naszej firmie przeładunki nie mają miejsca. Paczka, która w Polsce zostaje załadowana do samochodu naszej firmy, w tym samochodzie dociera prosto do rąk jej odbiorcy. Regularność organizowanych przez nas przewozów transportowych sprawia także, że powierzane nam dobra nie są magazynowane, a wręcz wprost przeciwnie - istnieje stały ich transfer do punktów docelowych. Tego typu zorganizowanie działalności czyni naszą ofertę bezkonkurencyjną jeśli chodzi o transport do Anglii.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług transportowych możecie Państwo mieć pewność, że powierzona nam przesyłka zostanie dostarczona do swojego odbiorcy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, bez zbędnego przeciągania. Wiemy, że dla naszych klientów i bliskich im osób czas jest najważniejszy, dlatego staramy się to uszanować i działać w sposób ekspresowy. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że powierzane nam przedmioty często mają wysoką wartość, nie tylko pieniężną, ale nierzadko także emocjonalną, dlatego staramy się zapewnić im na czas przewozu możliwie największe bezpieczeństwo. Takie podejście do klientów i nadawanych przez nich przesyłek sprawia, że nasza firma cieszy się dużym zaufaniem.